مقالات

چرا اسپیرولینا به عنوان سوپر فود شناخته می شود؟

جلبک اسپیرولینا به دلیل خواص مغذی آن به عنوان یک ابر غذا نامیده می شود، قوی تر از هر غذا، گیاه، غلات یا گیاه دیگری است.

اسپیرولینا به عنوان مکمل خوراک دام

در یک آزمایش برای بررسی تاثیر جلبک اسپیرولینا بر روی گاو ، دو گروه موازی از گاوهای سیاه و سفید لیتوانیایی، با بهره وری و امتیاز وضعیت بدن مشابه، (30 روز قبل از زایش)، تشکیل شد (I-کنترل و II-تجربی).

اسپیرولینا پلاتنسیس به عنوان یک ماده مکمل برای ماهیان دریایی و اکواریومی

رژیم های غذایی با تیمارهای مختلف پودر ماهی (FM) جایگزین شده با با اسپیرولینا: - 2٪ FMR (13.2 گرم بر کیلوگرم اسپیرولینا در رژیم غذایی)، - 4٪ FMR (26.4 گرم / کیلوگرم اسپیرولینا در رژیم غذایی)، - 6٪ FMR (39.6 گرم / کیلوگرم اسپیرولینا در رژیم غذایی) - 8% FMR (52.8 گرم بر کیلوگرم اسپیرولینا در رژیم غذایی).

پلانکتون، وعده غذایی آینده

ریزجلبک ها "بمب های" تغذیه ای واقعی هستند.

ریزجلبک، چیست؟

کلرلا، اسپیرولینا، آستاگزانتین، کلامات، اودونتلا... نام های عجیب و غریب بسیاری که امروزه بیشتر و بیشتر در فروشگاه های ارگانیک به چشم می خوردو روی میز دوستان ما ، گیاهخواران و دیگر طرفداران رژیم های غذایی سالم هست .

اسپیرولیناسیب زمینی قرن 21

در پایان قرن 18 کشت سیب زمینی در اروپا به جز در اسپانیا، ایرلند و آلمان کمتر شناخته شده بود. همانند اسپیرولینا در قرن 21 ...

کشت اسپیرولینا ، جدیدترین نوآوری در کشاورزی شهری

در بانکوک، روی پشت بام یک هتل، ده‌ها بشکه حباب مایع سبز زیر نور خورشید - آخرین نوآوری در کشاورزی شهری. طرفداران جلبک خوراکی موسوم به اسپیرولینا می گویند که این جلبک می تواند به ارائه منبع پایدار پروتئین به عنوان جایگزینی برای گوشت کمک کند.

مواد مغذی جلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا حاوی کنسانتره ای از مواد مغذی غذایی است، و این باعث شده است که یک مکمل غذایی عالی باشد. حتی تلاشی برای رشد آن به عنوان "غذای آینده" وجود دارد.

اسپیرولینا - غذای شگفت انگیز

جلبک اسپیرولینا یک جلبک سبز آبی است که در حوضچه های آب شیرین گرم و قلیایی رشد می کند. نام اسپیرولینا از پیکربندی مارپیچی یا مارپیچ آن (زمانی که زیر میکروسکوپ دیده می شود) گرفته شده است.